KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8023277

nr 802 3277

Träsnitt

1800-tal, Japan, motivets mått: 35 x 23

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 januari 2013
kl 20:43:20